KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114159
nr 1411 4159
Oidentifierad konstnär. Fåglar. Monogramsignerad SL. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x27 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:04:24
16/8 17:15:33